Ana SayfaMedyada BizBursa'ya 'Kalite Ödülü' Verildi - Bursa HakimiyetBugün:  
Bursa'ya 'Kalite Ödülü' Verildi - Bursa Hakimiyet
01 Nisan 2014

Bursa Büyükşehir Belediyesi, turizme yaptığı yatırımlardan dolayı “Skalite 2012-Turizmde Kalite Ödülleri”ne layık görüldü. Ödülü alan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Skal yöneticilerine teşekkür etti.

SKAL İnternational İstanbul’un bu yıl 15’ncisini düzenlediği “Türkiye’nin Turizm Oscarları” olarak kabul edilen “SKALİTE 2012-Turizmde Kalite Ödülleri” görkemli bir törenle gerçekleşti. Turizmin sektörünün temsilcilerinin katıldığı davette, turizme verdikleri hizmetten dolayı birçok işletme ödüllendirilirken, Bursa Büyükşehir Belediyesi de gecede turizme yaptığı yatırımlardan dolayı ödüle layık görüldü. Ödülü alan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Bizler Bursa Büyükşehir belediyemiz olarak, Bursamızın turizm kenti olması yolunda attığımız adımlar ve özellikle turizme yatırımlarla, Bursa Türkiye’nin ve dünyanın cennet köşelerinden biri. Uludağ’ıyla, gölleriyle, deniziyle, pınarlarıyla her türlü doğal güzelliğinin yanında Bursa aynı zamanda birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan bir tarih kenti” dedi.


Belediye olarak turizmin kalkınması için yatırım yaptıklarını belirten Başkan Altepe, “Belediyemiz bu konularda yatırımı yapıyor. Alt yapıyı hazırlıyor. Deniz ulaşımından teleferiğine kadar her şeyde öncülük yapıyor. Bundan dolayı da Bursa Büyükşehir Belediyemize turizme yatırımları konusunda ödül verildi. Değerli Skal üyelerine ve yöneticilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Programın ardından ödüllerini alan davetliler hatıra fotoğrafı çektirdi.

Makaleye uluşamak için tıklayınız.

Tüm Hakları Bursa Skal Derneği'ne aittir © 2013 -2023 Turizm Profesyonelleri Derneği Bursa
Design and Code by Plazatur
Bizi Takip Edin: