Ana SayfaBaşkanın MesajıBugün:  
Başkanın Mesajı
31 Mart 2014


Değerli Skal Dostlarım

14 Ocak tarihinde gerçekleştirdiğimiz genel kurulda başkanlık görevini Sn Işık Uğurtuğ dan devralmış bulunmaktayım, bana ve yönetimi kuruluma göstermiş olduğunuz güven için teşekkür ederim.

Görev sürem boyunca camiamızın gelişimi için çalışacağız, mevcut üye arkadaşlarımızın sayısını artırmaya yönelik çalışmalarımız olacak. Bu aileyi, herkesin, her işletmenin temsil edilebileceği bir noktaya taşımaya gayret edeceğiz.

Skal Bursa, bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınmasında turizm’in sahip olduğu potansiyeli ortaya çıkarıp daha fazla yükseltmek amacı ile bir araya gelmiş geniş bir ailedir bu sorumluluğumuz ışığında en büyük amacımız yeni dönemde bölgesel inceleme gezileri ve uluslararası kongrelere katılarak bölge turizmini dolayısıyla ülke ve dünya turizmini geliştirmek, üyeleri arasında dostluk ve arkadaşlığı geliştirmek, iş birlikteliklerini artırmaktır.

Ülkemiz turizmi’nin 2019 yılını rekor ile kapattığı ve 2020 de çok daha büyük hedefler belirlediği bir dönemde, yaşanılan küresel felaket ve salgın bölge ve ülkemizin kalkınması için büyük sekteye uğratsada var gücümüzle çalışmaya devam edecek bu zor günlerden hep birlikte aşacağız.

İki yıllık süre içerisinde SKAL Dostları ile iş yapmanın keyfini yaşayıp, yaşatacağız.

Bu doğrultuda tüm arkadaşların fikir ve desteklerini ihtiyaç duyuyoruz.

SKAL Sevgi ve Saygılarımla

Serdal CAN

Skal Bursa Başkanı

Tüm Hakları Bursa Skal Derneği'ne aittir © 2013 -2023 Turizm Profesyonelleri Derneği Bursa
Design and Code by Plazatur
Bizi Takip Edin: