Ana SayfaHaberlerBursa Skal Kulübü Mart Ayı ToplantısıBugün:  
Bursa Skal Kulübü Mart Ayı Toplantısı
09 Nisan 2020

Bursa Skal Kulübü Mart ayı toplantısını Sayın Mehmet Can Yazıcı ev sahipliğinde Uludağ Grand Yazıcı Hotel’de gerçekleştirdi. Başkanımız sayın Serdal Can konuşmasında Dünyadaki Coronavirüs’ün Türkiye Turizminine olumsuz etkilerinden bahsetti.

Bu konuyla alakalı Uludağ İçecek sahibi sayın Ömer Kızıl’ın Türkiye den yurtdışına yapılan ürün sevkiyatında sorunlar yaşadığını açıkladı.

Konuklarımız arasında bulunan Beceren Hotel Sahibi sayın Haluk Beceren’in oğlu Sayın Burak Beceren, ev sahibimiz sayın Mehmet Can Yazıcı ve Yavuz İskenderoğlu nun oğlu sayın Kayhan İskenderoğlu ile birlikte söz alarak Uludağ’ın Bursa Turizmindeki yerine daha da önem kazandırmak için yapılabilecek yeni projeler konusunda bir konuşma yaptılar. Ayrıca Sayın Ömer Kızıl ‘’ Uludağ Premium Ultra Trail ‘’ in 18 Temmuz 2020 de yapılacak olan her seviyeden yerli ve yabancı sporcuyu ağırlayacak Uludağ ve çevresinin muhteşem doğasıyla buluşturulacak olan büyük bir organizasyondan bahsetti.

Toplantımızın sonunda toplantıda bulunan, Mart ayı doğumlu Üyelerimiz sayın Ersin Yazıcı, Sayın Haluk Beceren, Sayın Yavuz İskenderoğlu ve Sayın Akın Esgin’in doğum günü kutlandı.

İlginizi Çekebilir
Bursa Skal Kulübü Olağan Genel Kurulu Almira Hotel’de gerçekleştirildi.2020 ve 2021 yılı Yeni dönem başkanlık seçimi yapıldı. Sayın Işık Uğurtuğ başkanlık görevini Sayın Serdal Can’a devretti. Yeni dönem
Bursa Skal Kulübü Başkanı Varlık, İkinci Çeyrekteki Turizm Gelirinde Yaşanan Artışı Değerlendirdi Bursa Skal Kulübü Başkanı Varlık: Bu Artışları Kalıcı Hale Getirmeliyiz Bursa SKAL Kulübü Başkanı Vehbi Varlık,
Mayıs Ayı Toplantısı, Ramazan Ayına denk gelmesi sebebiyle Skal üyeleri bu toplantıya eşli katıldı. Ayrıca toplantıda Semazen gösterisi yapıldı.
Tüm Hakları Bursa Skal Derneği'ne aittir © 2013 -2020 Turizm Profesyonelleri Derneği Bursa
Design and Code by Plazatur
Bizi Takip Edin: