Ana SayfaSkal International Bursa Kulübü Mayıs Ayı Yemeği 23 Mayıs Akşamı İstanbul Skal Kulübü Üyeleri İle Birlikte Wyndham Grand İstanbul Levent Hotelde GerçekleştiBugün:  
Skal International Bursa Kulübü Mayıs Ayı Yemeği 23 Mayıs Akşamı İstanbul Skal Kulübü Üyeleri İle Birlikte Wyndham Grand İstanbul Levent Hotelde Gerçekleşti
13 Haziran 2016

Skal International İstanbul ve Bursa Kulüplerinin üyelerinin katılımıyla gerçekleşen yemeğe Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Skal International Bursa Kulübü ve Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve İstanbul Turizm Atölyesi Koordinatörü Tülin Ersöz, TUMAF Başkanı Yalçın Manav, Skal International geçmiş dönem Dünya Başkanı Salih Çene, Universal Turizm Genel Direktörü ve Skal International geçmiş dönem Dünya Başkanı Hülya Altıntaş ve Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zeynel Abidin Erdem katıldı.


Hüseyin Özdilek ve Bahar Birinci’nin bütün üyelerle yaptığı Skal Toast ile başlayan akşam yemeği, her iki başkanın hoş geldiniz konuşması ile devam etti. Keyifli geçen akşam yemeğinde Bursa Skal Kulübüne yeni alınan üyelerin yemin töreninin yanı sıra Vildan Demir sahne aldı.

Bahar Birinci “Her iki kulübün Mayıs ayı yemeğine ev sahibi olmasından ve iki kulüp üyelerinin böyle anlamlı ve güzel bir gecede bir araya gelmelerinden ötürü Skal Bursa Kulübü Başkanı Hüseyin Özdilek’e teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca bu akşamki yemeğe eşleriyle birlikte katılımlarından dolayı Skal Bursa Kulübü ve Skal İstanbul Kulübü üyelerine ayrı ayrı şükranlarımı sunmak isterim. Skal üyeleri olarak turizm sektörünün geçtiği bu zor günleri birbirimize kenetlenerek atlatacağımıza inancım sonsuz” dedi. Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Kulübü Başkanı Bahar Birinci gece sonunda ev sahipliğinden dolayı Skal Bursa Kulübü Başkanı Hüseyin Özdilek’e hediyesini takdim etti.

Tüm Hakları Bursa Skal Derneği'ne aittir © 2013 -2019 Turizm Profesyonelleri Derneği Bursa
Design and Code by Plazatur
Bizi Takip Edin: