Ana SayfaHaberlerProf. Dr. Neslihan Dostoğlu, "Türkiye Skalite 2014 Turizme Katkı Ödülleri" Kapsamında Ödüle Layık GörüldüBugün:  
Prof. Dr. Neslihan Dostoğlu, "Türkiye Skalite 2014 Turizme Katkı Ödülleri" Kapsamında Ödüle Layık Görüldü
16 Ocak 2015

Bursa’nın UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne girmesinde Alan Başkanı olarak görev yapan Prof. Dr. Neslihan Türkün Dostoğlu, Skalite “Turizm’de Katkı” ödüller, kapsamında Bursa’dan “Bölge Ödülleri Kategorisi”nde ödüle layık görüldü.

Skal International İstanbul Kulübü tarafından Türk turizmine yapılan katkıyı ödüllendirmek üzere bu sene 17’ncisi düzenlenen Skalite “Turizm’de Kalite” Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Nude, Sealed Air, TAV, Çelebi, MNG Airlines Altın Sponsorluğunda düzenlenen ve sunuculuğunu Ceylan Saner’in üstlendiği gecede 22 kategoride 2014 yılının en iyileri ödüllendirildi. Gecede ayrıca “Bölge Ödülleri” kategorisinde çeşitli isimlere ödüller verildi. Bu kategoride Bursa’dan Prof. Dr. Neslihan Türkün Dostoğlu, Bursa’nın UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne girmesine sağladığı katkıdan ve göstermiş olduğu başarıdan dolayı ödüle layık görüldü.

Ödülünü Uluslararası SKAL Dernekleri Federasyonu Başkanı Deniz Anapa’nın elinden alan Prof. Dr. Dostoğlu, böyle bir ödüle layık görülmesinin kendisini mutlu ettiğini söyledi. Dostoğlu, başta Bursa SKAL Kulübü Başkanı Vehbi Varlık olmak üzere Bursa SKAL Kulübü üyelerine teşekkür etti.

Ödül töreninin ardından değerlendirmelerde bulunan Bursa SKAL Kulübü Başkanı Vehbi Varlık ise, “Bursa’nın böyle büyük bir organizasyondan ödülle dönüyor olması önemlidir diye düşünüyorum. Sayın Dostoğlu’nun yaptığı çalışmaların ulusal bir çalışmada ödüle layık görülmesi bizleri ayrıca mutlu etti. Kendilerine, bir kez daha Bursa’mızın UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne girmesinde göstermiş olduğu özverili çalışmalardan ötürü teşekkür ederiz” dedi.

İlginizi Çekebilir
Bursa Skal Kulübü Başkanı Varlık, İkinci Çeyrekteki Turizm Gelirinde Yaşanan Artışı Değerlendirdi Bursa Skal Kulübü Başkanı Varlık: Bu Artışları Kalıcı Hale Getirmeliyiz Bursa SKAL Kulübü Başkanı Vehbi Varlık,
Bursa Valisi Münir Karaloğlu, "Hedefimiz, turizme dair her türlü rengi bünyesinde bulunduran Bursa’yı, 12 ay turizmin göz bebeği haline getirmek.  Bursa’nın hak ettiği turizm enerjisini el birliği ile açığa
Skal Bursa Kulübü Mart ayı yemekli toplantısı Hasan EKER ev sahipliğinde Montania Otel’de yapıldı. Yemek öncesinde yapılan kokteylde bir araya gelen üyeler, sektör adına yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş
Tüm Hakları Bursa Skal Derneği'ne aittir © 2013 -2019 Turizm Profesyonelleri Derneği Bursa
Design and Code by Plazatur
Bizi Takip Edin: